Ahşap Şömine Kullanımı Hakkında Merak Ettikleriniz!

Çağlar Şömine İle Alev Efektli Şömine Farkı
20 Mart 2020
Kuzine Soba Kullanımı Hakkında Önemli Bilgiler!
20 Mart 2020

Ahşap Şömine

Ahşap Şömine Çeşitleri söz konusu olduğunda güvenlik amacıyla haznenin çerçevesi granit ile kaplanır ve bunun üzerinde de şöminenin diğer kısmı bulunur. Dikkat edilmesi gereken konu şöminenin kurulacağı mekanla uyumlu olmasıdır.

Şömine bir yaşam tarzı bir keyif işidir. Kendi yaşam tarzınıza, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun şömine modellerini Çağlar Şöminede bulmak mümkündür.

Bu şömineler yüzyıllardır kullanılıyor ancak burada önemli olan şömine haznesinin olabildiğince şöminenin yanabilecek kısmına uzak olması gerekir. Bunun içinde haznenin etrafında granit bir yapı bulunur ve sonrasında ahşap olan kısmı başlar.

İhtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Hakkımızda

Geniş ürün yelpazesi ve sıcak kanlı satış danışmanlarımız ile sürekli olarak hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Sizlere bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Şömine Çeşitlerimiz ; Modern, klasik, ahşap, rustik, design, bio ethanol, elektirikli ve Domi-klasik şömineler ile çeşitlerimizi büyütmeye ve sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

GSM : +90 (532) 300 61 53

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish