Alev Efektli Şömine – Çağlar Şömine A.Ş / caglarsomine.com

Çağlar Şömine İzmit – Çağlar Şömine A.Ş / caglarsomine.com
14 Mart 2020
Plazma Şömine – Çağlar Şömine A.Ş / caglarsomine.com
14 Mart 2020

Elektrik tüketiminde sıfır maliyet, görsellikte gerçek görünümü artmayacak şömine efekti.

Alev efektli şömine mevsim etkisi gözetmeden yaz, kış kullanabileceğiniz şömine ortamının sağlayabileceği yanma anında ki, odun közü ve ateşle közün birleşmesini sürekli olarak izleyebilirsiniz. Bu ürünü şömineden bağımsız olarak mimari projelerde, yaşam ünitesi, televizyon üniteleri, kütüphane, değişik tasarım, uygulama ve hayallerinizin sınırsız ön görüsü ile.

Kullanım giderlerinin doğal ve elektrikli ısıtıcılı şöminelere göre kıyaslanamayacak kadar düşük olması tercih sebeplerinin ilk başta olmasının nedenidir. Kullanılan led sistemi ile sıfıra yakın tüketimi ve uzun ömürlü olması başlıca tercih sebeplerindendir.

Kullanılmayan şöminelerde iç ölçülendirme problemi olmaksızın şömine ağzına uygulanarak şöminenizin görsel etkinliğini ön planda tutup görsel olarak aktif hale getirir.

Alev efektli şömineler ile mekanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Odunsuz olduğu için alev efektli şömineler gerçekçi ve sizi toz, gir gibi dertlerden kurtarır mekana canlılık katar. Çağlar Şömine olarak sizlere en iyisini ve kalitelisini sunmayı hedefliyoruz.

Detaylı bilgi için ;
0(262) 343 4230

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish