Şömine Kullanımı İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
14 Mart 2020
Şömine Kurulumu
14 Mart 2020

Alev Efektli Şömine

Elektrik tüketiminde sıfır maliyet, görsellikte gerçek görünümü artmayacak şömine efekti. Mevsim etkisi gözetmeden yaz, kış kullanabileceğiniz şömine ortamının sağlayabileceği yanma anında ki, odun közü ve ateşle közün birleşmesini sürekli olarak izleyebilirsiniz. Bu ürünü şömineden bağımsız olarak mimari projelerde, yaşam ünitesi, televizyon üniteleri, kütüphane, değişik tasarım, uygulama ve hayallerinizin sınırsız ön görüsü ile.

Kullanım giderlerinin doğal ve elektrikli ısıtıcılı şöminelere göre kıyaslanamayacak kadar düşük olması tercih sebeplerinin ilk başta olmasının nedenidir.
Kullanılan led sistemi ile sıfıra yakın tüketimi ve uzun ömürlü olması başlıca tercih sebeplerindendir.

Kullanılmayan şöminelerde iç ölçülendirme problemi olmaksızın şömine ağzına uygulanarak şöminenizin görsel etkinliğini ön planda tutup görsel olarak aktif hale getirir. Alev efektli şömineler ile mekanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Odunsuz olduğu için alev efektli şömineler gerçekçi ve sizi toz, gir gibi dertlerden kurtarır mekana canlılık katar. Çağlar Şömine olarak sizlere en iyisini ve kalitelisini sunmayı hedefliyoruz.

Çağlar Şömine A.Ş.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

İhtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

GSM : +90 (532) 300 61 53

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish