Bahçe Tipi Barbekü Avantajları

İncelemek İsteyeceğiniz Barbekü Çeşitleri
20 Mart 2020
Mermer Şömine Çeşitlerimiz
20 Mart 2020

Bahçe Tipi Barbekü

Rahat ve kullanışlı yapıların yanı sıra modern görünüşünde ön planda olduğu son zamanlarda her türlü hava koşullarına dayanıklı Bahçe Tipi Barbekü teknolojisi ile yaz kış fark etmeden pişirme işlerini zevkle yapabilirsiniz. Balkonlarda veya açık alanlarda pişirme işinin yapıldığı türdeki barbeküler standart norm ölçülerde hazır blok malzemeler ile imal edilmiştir. Bahçe tipi barbekünün açık alanlarda sabit olarak kullanılması, barbekünün kullanım kolaylığını artırdığı gibi çok katlı konutların balkonlarına ve teraslarına yapılan barbekülerde aynı rahatlığı sağlamaktadır. Barbekülerin kullanım özelliğinden dolayı malzemelerin koyulacağı tezgah ve yardımcı bölmelerde Bahçe Tipi Barbekü imalatında özel olarak tasarlanmaktadır.

Çağlar Şömine Olarak;

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish