Bakır Barbekü Özellikleri

Barbekü Fiyatları Ve Çeşitleri
19 Mart 2020
Barbekü Modelleri Ve Kullanımı
19 Mart 2020

Bakır Barbekü

Bakır Barbekü modelleri en uygun fiyatlarla, üstün hizmetle birlikte Caglarsomine.com‘da

Özel sac malzeme üzerine işlemeli bakır kaplanarak üretilen bakır barbekülerde modeller müşterilerimizin taleplerine göre çeşitlilik gösterir.

Bakır Barbekü Modellerimiz

Bakır barbekü kapağı ve bakır işlemeli barbekülerin üst kısmına uygun hazırlanan bakır davlumbazlarımızda desen işlemeleri ücretsizdir.

Barbekülerde ya da barbekü kapaklarında arzu edilen yazı, logo, resim ve benzeri desenler bakır kaplama barbekü üzerine ustalarımız tarafından el ile işlenmektedir.

İstenilen özel ebatlarda imalat yapılmaktadır. Bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda, ve tüm dış mekan ve iç mekanlarda kolaylıkla kullanılabilen Bakır Barbeküler, istenilen her ölçüde üretilmektedir. Kendi imalatlarımız olan ürünlerimiz , istenilen modellerde dizayn edilmektedir. Bakır üst kaplama kısımları uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Üst iki kapakları sayesinde kullanmadığınızda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. İç kısımlarda bulunan ateş tuğla sistemi ile ısıyı koruyarak daha uzun süre mangal yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Hakkımızda

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish