Barbekü Çeşitleri Ve Barbekü Yakmanın Püf Noktaları

Domi-Klasik Şömineler Hakkında Merak Ettikleriniz!
20 Mart 2020
Döküm Soba Kullanmanın Avantajları
20 Mart 2020

Barbekü Çeşitleri

Barbekü Çeşitleri ile sizlere en iyi barbekü yapma fırsatını sunuyoruz. Gelin sizlerde kendinize uygun barbekünüzü seçin.

Barbekü günleri arkadaşları, aile üyelerini bir araya getirmenin mükemmel yoludur. Yemeğin ve sohbetin mükemmel karışımı eşliğinde hoş vakit geçirme isteği, bu partiler sayesinde gerçekleşir. Barbeküler genellikle yaz aylarına özgü bir araç ve aktivite olarak algılanırlar.Bu algı çoğunlukla doğrudur Ama özellikle sevdiklerinizle açık havada vakit geçirmeyi seven biriyseniz bu harika ürünlerden bir tane kesinlikle almalısınız. Buna göre eğer bu tarz bir yapıyı kendi bahçeniz için edinecekseniz farklı model ve yapı seçeneklerinden birisini tercih etmelisiniz. . Ancak hava koşullarının elverişli olduğu günlerde, bu keyif 12 ay boyunca çıkarılabilir. Bununla bağlantılı olarak hatırlatmamız gereken bir nokta barbekülerin asla kapalı ortamlarda yakılmaması gerektiğidir. Bu tür durumlar hem risk teşkil eder, hem de maddi ve manevi ciddi kayıplara neden olabilir. Siz en iyisi açık havanın güzelliğinde bu anın keyfini çıkartın.

Temel olarak 3 ayrı barbekü tipi olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar çalışma şekliyle ilgilidir: Kömürlü, Tüplü ve Elektrikli. Kömürlü barbeküler en eskileridir ve hala popülerliğini korumaktadır. Yiyeceklerine kömür alevinin vermiş olduğu şahane tattan vazgeçemeyenlerin sayısı oldukça fazladır. Tüplü barbekülerin avantajları daha hızlı yanmaları ve daha yüksek sıcaklığa çıkabilmeleridir. Elektirikli barbekülerin yüksek pratikliği vardır. Kömür ya da gaza ihtiyaç duymazlar. Onlar için sadece bir kablo ve priz yeterlidir. Bunun yanında sıcaklık ayarının çok rahat ayarlanabiliyor olması büyük bir avantajdır.

Hakkımızda

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish