Barbekü Modelleri İle Bahçenizde Huzuru Bulun

Lav Taşlı Barbekü Ürün Hizmetlerimiz
19 Mart 2020
Fırınlı Şömine Soba Modelleri
19 Mart 2020

Barbekü Modelleri

Çağlar Şömine Olarak Barbekü Modelleri İle Bahçenizde Huzuru Bulacaksınız.

Bahçe Barbekü Modelleri

Bahçe Barbekü,yaz aylarında barbekü keyfiniz Çağlar Şömine ile arttıracak. En güzel bahçe barbekü modelleri Çağlar Şömine’de.Sizlerin tam zevkine göre şömineler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Barbekünün büyük özelliği de barbekünün toplum içinde sınıflar üstü bir yer kaplamasıdır, insanları etrafında toplayıp bütünleştirmesidir.

Eviniz, yazlığınız, villanız, çiftliğiniz yada istediğiniz herhangi bir yerde hoşunuza giden en şık modeli yapalım.

Hazneler ülkemize yurtdışın’dan ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Elektrikli Barbekü

Elektrikli Barbekü Nedir?

Normal mangalın yaydığı yoğun dumanı ortadan kaldıran mangal pişirmeye yarayan alettir. Elektrikli barbeküler, normal mangallara göre daha fazla tercih edilir. Bu nedenle de elektrikli barbeküler ile ilgili pek çok model karşımıza çıkar.

Elektrikli Barbeküler Nasıl Kullanılır?

Elektrikli barbekü istenilen her durumda kullanılır. Her mekanda kullanılması da pek çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.

Elektrikli barbekü kullanmadan önce ızgaranın iyi şekilde ısıtılması gerekir. Aslında tüm et pişirme yöntemlerinde aracın önceden değiştirilmesi son derece önemlidir. Elektrikli barbeküler yüksek ısıda ısıtılmalıdır. Ancak ısıtma sağlandıktan sonra etler tekrar pişirme ısısına çevrilmelidir.

Elektrikli barbekülerde pişen etlerin yağlarının akması için su haznesi bulunur. Bu nedenle her kullanımdan önce su dolumuna dikkat etmek gereklidir. Barbekü kullandıktan sonra da su dökülerek hazne temizlenmelidir.

Tel: +90 (262) 343 42 30

E- Mail: info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish