Barbekü Seti Çağlar Şömine A.Ş Farkıyla

Şömine Dekoru Hizmetlerimiz
20 Mart 2020
Dekoratif Şömine Modelleri – Çağlar Şömine A.Ş Farkıyla
20 Mart 2020

Barbekü Seti

Barbekü seti avantajlı fiyatlarımızı kaçırmayın.

 Havalar ısınmaya başlayınca teras ve bahçe bakımı için kolları sıvarız. Kış mevsiminin bıraktığı kir ve çamuru çıkardıktan sonra ilk iş rahat bir oturma grubu ve bir de barbekü ayarlamak olur. Eğer siz de yaz akşamlarını sevdiklerinizle birlikte mangal yapıp, sohbet ederek geçirmeyi seviyorsanız bahçe ve teraslarda yaz hazırlığının nasıl olduğunu az çok tahmin ediyor olmalısınız. Homify ekibi olarak bu yazımızda sizlere bahçe ve teraslarda kullanabileceğiniz barbekü köşelerini derledik. Geleneksel modellere oldukça yakın olan bu taş barbekü modellerini siz de severek kullanabilirsiniz. Yaz hazırlığınızın önemli bir kısmı olan, mini açık hava mutfağı sayılabilecek barbeküleri mutlaka değerlendirin.

Hakkımızda

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish