Bio Ethanol Şömine İçin Doğru Adres

Domi-Klasik Şömineler İçin Adres Çağlar Şömine!
20 Mart 2020
Ahşap Şömine Çeşitlerimiz!
20 Mart 2020

Bio Ethanol Şömine

Bio Ethanol Şömine Almak İstiyorsanız Hiç Şüphesiz Doğru Yerdesiniz. Çağlar Şömine Olarak Siz Değerli Müşterilerimizin Her Zaman Yanınızdayız.

Günlük araçlarımızda kullanılan benzinde ufak bir yüzde olarak bio-etanol bulunmaktadır. Ayrıca Bazı ülkelerde şeker kamışı üretiminin yüksek oranda olması sebebiyle toplu taşıma araçları ve taksiler tamamen bio-ethanol ile çalışmaktadır. Çevre dostu olmasının sebebi ise,yanma sırasında çıkan karbondioksidin, bitkilerin gelişimi sırasında bünyelerinde topladığı karbondioksit oranına eşit olmasıdır. Dolayısıyla atmosfere ekstra karbondioksit yükü vermemektedir.

Yakıt Tüketimi ne kadardır?

Bioethanol Şöminenin modeline ve yanma ayar mekanizmasının kullanım şekline göre değişkenlik göstermekle beraber  yaptğımız testlerde 1,2 lt kapasiteli bir yanma haznesinin 3-4 saat kesintisiz yandığı tespit edilmiştir.  Bacasız şömineler ile ilgili kalite belgelendirme kuruluşlarının normları vardır. TÜV kalite belgelendirmekuruluşunun kriterlerine göre şöminenin yanma haznesi saatte 0.5 litre’den fazla yakıt tüketmeyecek ebatlarda üretilmelidir. Yanma haznesinin tüm metal aksamları paslanmaz çelikten üretilmelidir.

Isıtma kapasitesi ne kadardır?

Bağımsız laboratuarlarda yapılan testlerde 1 litre yakıtın 1 saatte yaydığı ısı 7.1 kw olarak ölçülmüştür.  Bu yakıtın 2 saatte tükenmesi durumunda 3.5 kw/h, 3 saatte tükenmesi durumunda 2.4 kw/h ısı açığa çıkar.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish