Bio Ethanol Şömineler | Caglarsomine.com – Çağlar Şömine A.Ş.

Patlatma Taş Çeşitleri | Caglarsomine.com
14 Mart 2020
Bahçe Barbekü Modelleri – Çağlar Şömine A.Ş.
14 Mart 2020

Bio Ethanol Şömine Çeşitleri

Bio Ethanol Şömineler bacasız mekanlar için tasarlanmış gerçek alev gerçek ısı kaynaklarıdır. Günümüz yapılarının birçoğunda baca bulunmamaktadır. Şömine keyfinden mahrum kalmak istemeyenlerin tercih edebileceği şömine gruplarından olan bacasız şömineler, isterseniz klasik şömine tasarımının içerisine, isterseniz modern dizayn edilmiş ortamlara uygun modern tasarımlar veya tv alt kısmına uygulanabilirler.

Baca gerekmeyen Bio Ethanol Şömineler Kış bahçelerinde, Otel lobilerinde, Geniş alan salonlarında, hazır tasarım modelleri ile uygulanabilirler.

Çağlar Şömine A.Ş.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

İhtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

GSM : +90 (532) 300 61 53

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish