Şömine İstanbul – Çağlar Şömine A.Ş. / Modern Şömine Uzmanı

İstanbul Şömine – Çağlar Şömine | caglarsomine.com
14 Mart 2020
Barbekü | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com
14 Mart 2020

Şömine mekânları ısıtmak, yöresel olarak yemek pişirmek vb. amaçlarla içinde ateş yakılan bir bölmesi olan mimari yapı öğesidir. Yakılan ateşten çıkan duman düz bir baca sisteminin kurulması ile doğrudan dışarı atılmaktadır.

Şömine İstanbul modern kültürde yapıların içlerinde yer alan şömineler en çok vakit geçirilen alanlarda karşımıza çıksa da pek çok yerde ev dışında ya da avlularda dekoratif amaçlarla kullanıldığı görülmektedir.

Çağlar Şömine olarak yıllardır size bu bağlamda hizmet vermeye devam ediyoruz. İzmit şubemiz ile sizleri karşılıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve sıcak kanlı satış danışmanlarımız ile sürekli olarak hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Sizlere bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün çeşitlerimiz ; Modern, klasik, ahşap, rustik, design, bio ethanol, elektirikli ve Domi-klasik şömineler ile çeşitlerimizi büyütmeye ve sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı bilgi için ;

0(262) 343 4230

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish