Çağlar Şömine’nin Kalitesi!

Bahçe Barbekü Modelleri – Çağlar Şömine A.Ş.
14 Mart 2020
Kapalı Hazne Şömine
14 Mart 2020

Çağlar Şömine’nin Kalitesi!

Dökümlü haznelerimizde yeterli kalınlık, iyi kalite ve yüksek ısıya dayanıklılık bulundurur.Tuğlalı haznelerimizde yüksek ısıya dayanıklı 1.sınıf doğal ateş tahtası kullanılır.

  • Yüksek Isı Malzemesi
  • Delinmez
  • Çatlamaz
  • Deforme Olmaz

Gelişmiş ve dayanıklı asansör cam kapak sistemi tam açık, yarım açık ve kapalı kullanım özellikleri sağlar. Ray sistemlerimizde kullanılan özel rulmanlar sayesinde yanış esnasında dahi şöminenizin kapağını kolaylıkla yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz.

  • Isıdan genleşip sıkışma yapmaz
  • Sessiz
  • Titreşimsiz

Yüksek ısıya ve ateşe dayanıklı vitro seramik cam

  • Sıcak – soğuk farklılıklarından kırılma ve çatlama yapmaz.
  • Isı geçirgen

Cam kapak sistemlerimiz çift fonksiyonludur.Yukarı ve aşağı çalışan asansör hareket özelliğine ek olarak,yana açılabilme özelliğine de sahiplerdir.Kapağın rahat açılabilmesi sayesinde cam temizliği rahatlıkla yapılır.

Hazne içerisine giren oksijen miktarını kontrol ederek.yanış hızını ayarlayan ve alevin camla temasını en aza indirerek camın geç kirlenmesiniz sağlayan hava ayar sürgüsü.

Yanan odunların devrilip cama zarar vermesini ve açık kullanımlarda dışarı dökülmesini engelleyen, dolu demirden, düz ve opsiyonel alev formunda sipariş edilen koruma bariyeri.

  • İstenildiğinde çıkartılabilir, demonte.

Hazne temizliğinin pratik biçimde yapılmasını sağlayan ve kül çekmecelerin haznenin ön görünümünde oluşturduğu metal kalınlığı ortadan kaldıran gömme kül kovası.

Duman toplama davlumbazlarımızın orta bölümlerinde yanış hızını geciktirici ve ısı yansımasını arttırıcı alev kıran kapaklar bulunur.

Çağlar Şömine A.Ş.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

İhtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish