Dekoratif Şömine | Çağlar Şömine – caglarsomine.com

Kapalı Hazne Şömine
14 Mart 2020
Elektrikli Şömine – Çaglarsomine.com – Çağlar Şömine
14 Mart 2020

Dekoratif Şömine ile  klasik, modern, ahşap veya rustik tarzlarından kendi tasarımınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Şömine; Şömine modelleri tercih edilirken estetik kadar konfora, verimine ve sistemin düzgün kurulmasına dikkat edilmelilir.  Kapalı sistem ve asansör kapaklı  şömineleryakıt açısından daha ekonomiktirler. Daha az odunla daha verimli çaılışırlar. Ayrıca yangın ve zehirlenme tehlikesi yoktur. Kapalı sistem şömineler çevrecidir, yanma tam gerçekleştiğinden dolayı havayı kirletmezler. Yanma odasının havası dışardan alındığı zaman evin içerisindeki oksijeni tüketmemiş olur. Şömine yanma anında ısı odasındaki sıcak hava yukarıdaki menfezden çıkarken, şöminenin altında bulunan boşluktan soğuk hava girer. Bu hava sirkülasyonu şömine yandığı süreci devam eder. Evinizdeki soğuk havayı sıcak havaya dönüştürmüş olur.

Şömine modelleri tercih edilirken estetik kadar konfora, verimine ve sistemin düzgün kurulmasına dikkat edilmelilir. Şömine aldığınız firmayı iyi şeçmelisiniz!. Açık sistem şömineleri günümüz teknolojisine göre  yapılan evlerde verimli kullanmak çok mümkün değildir. Eski tip açık şömineler yerine asansör kapaklı hem açık hem kapalı kullanılan şömineler tercih edilmelidir. Kapalı sistem ve asansör kapaklı  şömineleryakıt açısından daha ekonomiktirler. Daha az odunla daha verimli çaılışırlar. Ayrıca yangın ve zehirlenme tehlikesi yoktur. Kapalı sistem şömineler çevrecidir, yanma tam gerçekleştiğinden dolayı havayı kirletmezler. Yanma odasının havası dışardan alındığı zaman evin içerisindeki oksijeni tüketmemiş olur. Şömine yanma anında ısı odasındaki sıcak hava yukarıdaki menfezden çıkarken, şöminenin altında bulunan boşluktan soğuk hava girer. Bu hava sirkülasyonu şömine yandığı süreci devam eder. Evinizdeki soğuk havayı sıcak havaya dönüştürmüş olur.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız:

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish