Dekoratif Şömine | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com

Barbekü | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com
14 Mart 2020
Elektirikli Şömine | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com
14 Mart 2020

Dekoratif Şömine ile dekoratif şık modelleri klasik, modern, ahşap veya rustik tarzlarından kendi tasarımınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Şömine modelleri tercih edilirken estetik kadar konfora, verimine ve sistemin düzgün kurulmasına dikkat edilmelilir. Şömine aldığınız firmayı iyi şeçmelisiniz!. Açık sistem şömineleri günümüz teknolojisine göre  yapılan evlerde verimli kullanmak çok mümkün değildir. Eski tip açık şömineler yerine asansör kapaklı hem açık hem kapalı kullanılan şömineler tercih edilmelidir. Kapalı sistem ve asansör kapaklı  şömineleryakıt açısından daha ekonomiktirler. Daha az odunla daha verimli çaılışırlar. Ayrıca yangın ve zehirlenme tehlikesi yoktur. Kapalı sistem şömineler çevrecidir, yanma tam gerçekleştiğinden dolayı havayı kirletmezler. Yanma odasının havası dışardan alındığı zaman evin içerisindeki oksijeni tüketmemiş olur. Şömine yanma anında ısı odasındaki sıcak hava yukarıdaki menfezden çıkarken, şöminenin altında bulunan boşluktan soğuk hava girer. Bu hava sirkülasyonu şömine yandığı süreci devam eder. Evinizdeki soğuk havayı sıcak havaya dönüştürmüş olur.

Yapay olmaların dan dolayı baca gereksinimi , odun tedariği veya depolama sıkıntılarını yaşatmaz. Uzaktan kumandalı ve bağımsız alev efektleri sayesin de kullanımları pratik ve kolaydır. Elektrikli şömine ısı verir mi ? Elektrikli 2 boyutlu cihazların hepsinde, 3 boyutlu cihazların ise bazı modellerinde ısıtma özelliği bulunmaktadır. Bağımsız alev efekti sayesinde isterseniz ısıyı kullanmadan da görsel olarak çalıştırıp kullana bilirsiniz. Bu sayede yaz günlerinde de kullanmak mümkündür. Dekoratif Şöminedoğaltaş , mermer, granit, masif ahşap veya kaplama taşları kullanıla bilmektedir.

 

Tel: +90 (262) 343 42 30

E- Mail: info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish