Döküm Şömine Soba – Çağlar Şömine A.Ş

Bahçe Şömine Modelleri – Çağlar Şömine A.Ş
14 Mart 2020
Elektrikli Şömine – Çaglarsomine.com – Çağlar Şömine
14 Mart 2020

Döküm Şömine Soba  sistemlerinde size  hem modern hemde klasik sobalarda bulabileceğiniz en geniş seçenekleri sunmayı amaçlıyoruz.

Odun-Kömür  yakarak ısınmak en ekonomik ısınma şeklidir. Diğer fuel-oil ile çalışan merkezi ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında % 50 daha kazançlıdır. Aynı zamanda elektrik ve gaz kullanımından da çok daha ucuzdur. Soba rahat ve çabuk ısınma Sağlar. Birçoğumuz sobanın verdiği güçlü ve tatlı sıcaklığı çok sever. Radyant sobalar çabuk, direk yani ışınsal sıcaklık verirken,  konvekşın soba etrafa daha etkili ve güçlü yayılan bir sıcaklık verir. Soba evinizin dekorasyonunu tamamlar sobanız sadece eviniz için bir ısı kaynağı olmayıp, aynı zamanda son derece şık ve fonksiyonel bir mobilyadır. İçinde yaşattığı alevler ile size sıcacık ve huzurlu bir ortam yaratır.

SOBA BAKIMI NASIL OLMALIDIR

Tutuşturma süresinin başlarında ya da sobanızın içinde yeterli ısı oluşmadığında camlarınız islenebilir. Tutuşturma sırasında kapısını 1-2 cm aralık bırakarak sobanıza bolca hava girişi sağlamalısınız. Sobanız soğuk iken yağ sökücü temizleyici kullanarak camları temizleyebileceğiniz gibi ıslatılmış gazete kağıtlarını sobanızın içindeki küle batırarak camları silerseniz aynı sonucu alabilirsiniz.

Çeşitlerimizi büyütmeye ve sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish