Elektirikli Şömine | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com
14 Mart 2020
Şömine Soba – Çağlar Şömine A.Ş. / Modern Şömine Uzmanı
14 Mart 2020

Elektrikli Şömine evlere nostaljik hava katmalarıyla bilinir..Elektrikli şömineler; klasik ve modern tarzda şömine modelleri ile bütünlük sağlar.

Elektrikli Şömine dekorasyonun odak noktası olarak bilinir. Tozdan, dumandan ve odun derdinde çok uzak bir tasarımdır. Bu yönü ile elektrikli şömine, şömineyi ilk üretildiği andan itibaren tercih bakımından yükselmiştir.  Elektrikli Şöminede zengin ürün çeşitliliği bulunur: Gerek modern,  klasik,  retro,  nostaljik, dekorasyon tarzınız nasıl olursa olsun her mekan için bir elektrikli şömine alternatifi bulmak mümkündür. Özgün tasarım özgürlüğü sağlayan ürünler, zengin model ve çeşitlilik özellikle profesyonellerin dikkatini çeker.

Ne yazık ki artık pek çoğumuz apartman dairelerinde yaşıyoruz ve şömineli apartman dairelerine de sık rastlanmıyor. Belki de atalarımızdan kalan ve bilinçaltımıza yerleşmiş bir durumdur. Ateş başında kendimizi güvende hissettiğimiz ve rahatladığımız bir gerçek. Şömineniz olsa bile odun almak, şömineyi temizlemek, bacayı temizletmek gibi zahmetli bir süreci şehir hayatının bitip tükenmez dertlerine eklemek ne kadar rahatlatıcı? Bu yüzden elektrikli şömineler pratik bir çözüm sunuyor.

Elektrikli şömine nasıl çalışır?

Diğer tüm elektrikli ısıtıcılar gibi, elektrikli şömineyi prize takıyorsunuz ve içindeki rezistans telleri ısınarak ısı yaymaya başlıyor.

Bizi arayın. Uzman ekip arkadaşlarımız size en iyi şekilde yardım edeceğinden emin olabilirsiniz.

 

İletişim İçin:

Tel: +90 (262) 343 42 30

E- Mail: info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish