Elektrikli Şömine İle Salon Dekorasyonu

Şömine Çeşitleri Modellerimiz Sizlerle
19 Mart 2020
Dekoratif Şömine Modellerimiz İle Fark Yaratıyoruz
19 Mart 2020

Salon dekorasyonunda tercih edilen modern ve lüks detaylardan biri olan elektrikli şömine, kışın kapıda olduğu şu günlerde; evinizde sıcak, romantik ve şık bir hava yaratacak.

Salon dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız, siz de tercihinizi bu dekoratif şöminelerden yana kullanabilirsiniz.

Apartman dairesinde oturuyorum diye üzülmeyin, klasik bir şömine yerine dekoratif amaçlı kullanılan bu şömineleri tercih edebilirsiniz. Elektrikli şömine ile salon dekorasyonuna örnek 10 tasarımı bu yazımızda listeledik…

Gerçek bir şömine salon dekorasyonu yaratmak için, dekoratif şömine panelleri ile birlikte kullanacağınız elektrikli şömine, salon dekorasyonunun havasını değiştirecek.

Siz de fotoğraftaki gibi aksesuarlar ve dekoratif içki şişeleri ile şömine etrafını süsleyerek lüks ve modern bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Modern bir salon dekorasyonu yaratmak için, aksesuar seçiminde tercihinizi elektrikli şömineden yana kullanabilirsiniz.

Salonun oturma köşesinin karşısına konumlandıracağınız ve dekoratif panel ile birlikte gerçek bir şömine görünümü yaratacak bu elektrikli modeller, en az gerçeği kadar romantik ve şık bir hava yaratıyor.

Lüks salon dekorasyonunda en çok kullanılan dekorasyon unsurlarının başında gelen şömine, apartman dairelerine elektrikli tasarımları ile giriyor. Evde bacanız yoksa üzülmeyin. En az gerçeği kadar şık ve dekoratif bir görünüm yaratan elektrikli şömine ile dekorasyonda değişiklik yaratmak hiç de zor olmayacak.

Klasik tasarımların yanı sıra modern çizgileri ile lüks ev dekorasyonunda karşımıza çıkan bu tarz tasarımlarda duvar için hazır paneller kullanılırken evde tadilat da gerekebiliyor. Duvar içinde kullanılan bu şömine, eve havalı ve lüks bir görünüm kazandırıyor.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish