Doğalgazlı Şömine Nedir? | Çağlar Şömine Güvencesiyle

Bahçe Şömineleri Nasıl ve Nerelerde Kullanılmalı | caglarsomine.com
11 Mart 2020
Şömine Kullanımı
11 Mart 2020

Doğalgazlı Şömine

Doğalgazlı şömine, yakıt olarak LPG veya doğal gaz kullanarak çalışan ürünlerdir.

Her geçen gün genişlemekte olan doğalgazlı şömine pazarında, özellikle Avrupa firmaları, ürün yelpazelerini hızla büyütüyor. Yakın zamana kadar bir veya iki farklı modelle yetinmek zorunda olduğunuz bu alanda bugün odunlu şömine haznelerinde bulunan hemen her formda doğalgazlı hazne bulma şansınız var. Kare, lineer, L tipi, U tipi, çift taraflı, üç taraflı üretilen hazneler her çeşit mimari tasarıma cevap verebiliyor.

Gazlı şömineler sadece bir tuşa basılarak uzaktan kumandayla yakılıp söndürülebilir ve alev yükseklikleri gene uzaktan kumandayla ayarlanabilir. Bu konforlu yanış; odun tedarik etme zorunluluğu bulunmaması, dışarı köz fırlatma riskinin olmaması, kül temizliği yapmayı gerektirmemesi gibi avantajlarıyla, bu işlerle uğraşmayı sevmeyen kullanıcılara cazip gelmektedir.

Doğalgazlı şömineler tüm cazibelerine karşın, gerçek odunlu şömine tutkunları için suni ürünlerdir. Bu doğrudur, fakat bugün doğru bir araştırmayla, gerçek aleve çok benzer bir yanış kalitesi ve kızaran seramik odun setleriyle oldukça doyurucu bir görsellik sunan ürünler bulmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish