Kuzine Soba Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey Çağlarşömine’de

Barbekü Fiyatları Avatajları Kaçırmayın
20 Mart 2020
Şömine Dekoru Hizmetlerimiz
20 Mart 2020

Kuzine Soba

Kuzine Soba fırını olan kömür sobalarıdır.Üzerinde ve içinde yemek pişirilebilen, fırınlı sobalardır. Son zamanlarda kalorifer sistemli kuzineler ilgi görmektedir

 Kuzine sobalar, ısıtma yani kaloriferli sistemlerin yanı sıra , alan , işyeri yani oda gibi alanların ısıtılmasında kullanılan ve yakıt giderlerinin düşük olması sebebi ile sıkça tercih edilen ısınma sistemleridir. Ülkemizde en çok ısınma aracı olarak sobalar kullanılmaktadır. Eğer kuzineler doğru ve bilinçli bir şekilde seçilir ve kullanılırsa hem ekonomik hem de sağlıklı bir ısınma sağlanacaktır.
   Kuzine soba sıcaklığını bir eve yada başka hiç bir eşya veremez: bunun yanında nostajik esintiler taşırlar, pişirilen yemeklerin lezzeti bambaşkadır, alanı bir anda ısıtırlar, kuzine tutuştuğunda ise çıtırtıları ile adeta müzik çalarlar, ve kapak kısmından saçtığı alev rengi ile ile adeta herkesi büyülerler. Bu kuzinelerin yeniden trend olmasını evlerimize ve iş yerlerimize dönmesi rağbet görmektedir. Özellikle “Country Tarzı” ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olan bu kuzinelere  ve sobada pişen yemekler verdiği lezzet ile sizlere eşsiz bir damak tadı bırakmaktadır.

Hakkımızda 

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish