Kuzine Soba Kullanımı Hakkında Önemli Bilgiler!

Ahşap Şömine Kullanımı Hakkında Merak Ettikleriniz!
20 Mart 2020
Şömine İle Isıtma Nedir
20 Mart 2020

Kuzine Soba

Kuzine Soba fırını olan kömür sobalarıdır.Üzerinde ve içinde yemek pişirilebilen, fırınlı sobalardır. Son zamanlarda kalorifer sistemli kuzineler ilgi görmektedir

Türk Dil Kurumu (TDK) sözlüğüne göre Kuzine Soba kelimesinin iki anlamı vardır;

1. isim Hem ısıtmaya hem de üzerinde veya içinde yemek pişirmeye yarayan büyük mutfak sobası

2. denizcilik Gemilerde yemek pişirilen yer

Kuzine Sobalar Neden Tercih Ediliyor?

Kuzine ve sobalar, merkezi ısıtma, yani kaloriferli sistemlerinin yanı sıra, birim, hacim (oda-salon) gibi alanların ısıtılmasından dolayı yakıt giderlerinin düşük olması nedeni ile yoğun olarak tercih edilmektedir. Ülke nüfusumuzun yüzde 80’i soba ile ısınmaktadır. Bilinçli soba seçimi ve kullanımı, ekonomik olmasının yanı sıra, sağlıklıdır da. Kalorifer sistemleri, bulunduğunuz alanı ısıtırken, aynı zamanda nem oranını da düşürdüğü için, kaloriferli bir mekanda uyuduğunuzda boğazınızın kuruduğunu fark edebilirsiniz. Hangi tip soba kullanılırsa kullanılsın, sobanız ekonomik, çevreyi koruyucu ve güvenli olmadır.

Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Çalışmaktayız.

Hakkımızda 

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish