Plazma Şömine Farkı İle Baca Çıkışına Ve Tütmeye Son!

Şömine Seçimi Nasıl Yapılmalı? Çeşitleri Nelerdir?
14 Mart 2020
Kapalı Hazne Çeşitleri | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com
14 Mart 2020

Plazma Şömine farkı ile baca çıkışına ve tütmeye son! Şömine kurulması için uygun olmayan ortamlarda şömine keyfine varabilmenin yolu, yapay şöminelerden geçmektedir.

Plazma şömineler de, elektrikli veya odunlu şömineler arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi. Yapay şömine, tasarım için görsel bir bütünlük sağlarken; diğer şömine materyallerinin ağırlığından da sizi kurtarmaktadır. Plazma şömineler; granit, mermer vb. gibi taşlar kullanılarak yapılmaktadırlar. İnce bir çerçeveyi andıran yapılarından dolayı plazma adını almaktadırlar. Modern görünümlerinin yanı sıra, çok yer kaplamaması açısından da dar alanlarda tercih edilmektedir. Plazma şöminelerin ateşi ön plana çıkaran tasarımları, oldukça ilgi görmektedir.

Ateşin ön plana çıktığı bu modeller de şömine keyfi daha farklı yaşanmaktadır. Plazma Şömineler dar alanlar da fazla alan kaplamadığı için kısıtlı alanların vazgeçilmez modelleridir.  Plazma Şömine uygulamalarında geniş ekranlı hazne seçeneklerin den faydalanılmalıdır. Ekonomik ürünlerden ziyade ateşi ön plana çıkaran hazne alternatifleri uygulandığında şöminenize artı bir değer katabilirsiniz. Hobi alanlarında, atıl köşelerde, çatı katlarında, kış bahçelerinde uygulanarak bulunduklara ortamları renklendirir. Isıtmaya yönelik ısı verimi yüksek kapalı sistem ısı odalı seramik camlı çekmeme tütme gibi sorunları olmayan yeni nesil modellerdir.

Bize Ulaşın

+90 (216) 641 72 28

Daha Fazla İletişim Bilgisi İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish