Şömine Bacası Temizliği – Çağlar Şömine A.Ş / caglarsomine.com

Şömine Aksesuarları | Çağlar Şömine A.Ş. – Caglarsomine.com
14 Mart 2020
Çağlar Şömine İzmit – Çağlar Şömine A.Ş / caglarsomine.com
14 Mart 2020

Şömine Bacası Temizliği

Şömineler lüks evlerin vazgeçilmez bölümlerinden biridir. Romantik bir yemek veya dinlenme alanı olarak oldukça görkemli olan şömineler bir çok kisi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarında oldukça sık kullanılan şöminelerde dumanın dışarı sevk edilmesi için bacalar kullanılmaktadır. Zaman içerisinde kullanılan şöminelerden çıkan dumanlar bacada kirlenmeye ve tıkanmalara ayrıca bacaların yıpranmasına neden olmaktadır. Bu nedenle şömine bacası temizliği önem kazanmaktadır.

Evinizin en güzel görünen yeri şömine olmalı değil mi?

Şömineler yılda en az bir kez yetkili baca temizleme firması tarafından temizlenmeli ve şömine bacası bakımı yapılmalıdır.

Profesyonel baca temizliği ekibimiz tarafından şömine bacalarınız temizlenir.

Hakkımızda

Çağlar Şömine olarak sizlere en iyi şekilde destek sunabilmek için kendimizi sürekli olarak değiştiriyoruz. Sizlerin mutlu olması bizler için önemlidir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı bilgi için ;

0(262) 343 4230

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish