Şömine Dekoru Modellerimiz

Barbekü Modelleri Ve Kullanımı
19 Mart 2020
Elektrikli Şömine Kullanımı
19 Mart 2020

Şömine Dekoru 

Şömine Dekoru İle İlgili Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktayız.

Bir salon dekoratif, rahat, sıcak ve davetkar olmalıdır, özellikle bir aile evinde. Ve bu sıcak rahatlığı sağlayabilmenin iki anahtar elementi vardır, biri soğuk aylarda sizi ısıtacak bir şömine, diğer ise cuma akşamları için bir televizyon. Tabi ki evinizin en büyük alanlarından birinde bu iki odak noktası bulunduğunda, nasıl bir tasarım yapacağınız konusunda kafanız karışabilir.

Modern, geleceğe dönük ve inanılmaz derecede stil sahip, bu salon ihtiyacınız olan her şeye sahip. Gece yarısı bir film izlemek için bu geniş alanda toplanıp şöminenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şömine Dekoru Fikirleri

Şömineler bulunduğunuz mekanlara nostaljik hava katan çok şık ürünlerdir. Dekoratif de olsa, işlevsel de kullanılsa çok farklı modellerde bulunan şömineler kullanıldıkları mekânlara farklılık katacaklardır. Evinize kattığı sıcaklığın yanında son dönemlerdeki modern tasarımları ile de çok şık dekorasyon fikirleri oluşturabilecektir.

Özellikle salon dekorasyonlarında çok özel alanlar oluşturan şöminelerin bulunduğu mekânı komple özelleştirmek için farklı aksesuarlar da kullanarak çok estetik dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. İki yana konumlandıracağınız şamdanlar görünümde çok hoş ayrıntılar olabilirken odun şeklinde biblolarda nostaljinize derinlik katabilecektir.

Geniş, büyük mumlarla da oldukça modern görünümler elde edebilirken şöminenin önüne dizeceğiniz kırlentler ya da büyük oturma minderleri ile keyifli çay sohbetlerine eşsiz mekânlar oluşturabileceksiniz.

Biz sizler için bir birinden özel şömine önü dekorasyon örneklerini resim galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret ederek kendi şömineniz için ilham alabilirsiniz.

Çağlar Şömine Olarak

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish