Şömine İle Isıtma Nedir

Kuzine Soba Kullanımı Hakkında Önemli Bilgiler!
20 Mart 2020
Dekoratif Şömine Modellerimiz!
20 Mart 2020

Şömine İle Isıtma

Şömine İle Isıtma, şömine veya soba ile ile Kalorifer tesisinin birleştirilmiş halidir. Bu sistemde Şömine veya soba alevinin yandığı alanın üzerinde veya çevresinde özel yerleştirilmiş bir kalorifer suyu deposu bulunur.
Ateş yandıkça çevresindeki depoda bulunan suyu ısıtır. Isınan su pompa vasıtasıyla kalorifer peteklerini ısıtarak sistem çalışır.

Sulu Sistem Şömine ve Sobalar istenirse evinizde kombi sitemlerle de entegre olarak çalışabilmektedir. Böylelikle kışın Şömineden yazın Kombinizden kullanım suyu sağlayabilirsiniz.

FAYDALARI NELERDİR ?

* Sulu Sistem ( kaloriferli ) Şömine ile salonda Şömine alevinde sohbet keyfi yaşarken, diğer odalarınız ısınır, banyoda ve mutfakta sıcak suyunuz hazır olur.
* Ateşi izlemenin zevkini sürerken , Kalorifer petekleri ile eviniz ısınır , Kullanım için sıcak suyunuz hazır olur. Paranızda cebinizde kalmaya devam eder.
* Tasarruf katar daha Az para harcayarak daha çok ısınırsınız
* Sağlık katar – Evinizin her yerini ısıtır.
* Evinize şıklık katar- Şöminenin görsel güzelliğini yaşarsınız.
* Evinizin Değerini artırır- Hem şömine hemde kaloriferin bir arada olması değerini artıracaktır.
* Prestij Katar- Farklılığınızı ortaya çıkarır doğru tercihler yapmanın prestijini yaşatır.
* Romantizm Katar. Şöminenin başında ateşin dansını izlemenin doğurduğu romantizmi yaşatır.

Hakkımızda

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
ArabicEnglishTurkish